www.zeynepdeniz.com’dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde faturanızın arka yüzündeki iade formunu eksiksiz olarak doldurup MNG Kargo ile Gönderici Ödemeli olarak iade yapabilirsiniz. Belirtilen sürenin aşılması durumunda, iade işlemleri gerçekleşmemektedir. İade süresi dolan faturasız, etiketsiz, kullanılmış tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek, size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. Iadeniz, zeynepdeniz.com’un ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra sizlere dönüş yapılarak süreç başlayacaktır. Iadeniz onaylandığında ürün ücreti, irtibat numaranızdan sizlere ulaşıldığı takdirde en geç 14 iş günü içerisinde iade edilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve zeynepdeniz.com’un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır. Ulaşılamayan irtibat numaralarından kaynaklı gecikmelerden zeynepdeniz.com sorumlu olmamaktadır. Ayrıntılı bilgi için 0216-606 3480

Ürünleri kargoladıktan 2 iş günü sonra 0216-606 3480 İade ve Değişim Hattından iletişime geçebilirsiniz. Göndermiş olduğunuz ürün tutarı ile aynı ya da üzeri verilen siparişlerde değişim sağlanmaktadır. Ürününüze değişim yapılacak ise kargo ücreti bize aittir. Ürününüz iade edilecek ise kargo ücreti size aittir.

zeynepdeniz.com dan kaynaklanan, yanlış ürün, yanlış beden ve yanlış renk v.b durumlarda, ürünleri kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden ürünün size teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde zeynepdeniz.com 0216 606 3480 İade ve Değişim Hattından iletişime geçebilirsiniz, kargo ücreti GÖNDERİCİ ÖDEMELİ olarak gönderilmelidir. Bu sürenin dışında herhangi bir şekilde ürünlerinizin iade ve değişimi yapılamamaktadır. Kusurlu olduğu için geri göndereceğiniz ürünlerde, gönderdiğiniz ürünlerin tamamı kusurluysa değişim işlemi sağlanamamaktadır. Ancak ücret iadesi siz değerli müşterilerimize geri yansıtılacaktır.

Kargodan kaynakli bir kusursa kargo sirketine tutanak tutturmaniz gerekir.

Ürunu iade suresi icinde tarafimiza gondermeniz halinde, gerekli kontroller yapilarak ucretsiz olarak urun degisimi yapilacaktir. Urunun stokta olmamasi durumunda siparisiniz iptal edilerek para iadesi islemi gerceklestirilecektir.