Vizyon:

Yaşadığımız dönemdeki hayat şartları, günlük yoğunluklar hepimizi pratik ve akıllı olmaya zorluyor… İnsanlar akıllı alışveriş, pratik yaşam, az, öz ve akıllı tüketim ile de mutlu olunabileceğinin artık daha fazla bilincinde… Bu düşünceden yola çıkarak yaratılan “Zeynep Deniz” markası işte tüm bunları baz alarak yola çıktı ve akıllı kadınlara dönüşebilen, zamansız, mekânsız, bedensiz, akıllı tasarımlar sunmayı hedefledi.

Zeynep Deniz Koleksiyon, zamansız olmasının yanında “giyilebilir” olmasıyla da dikkat çekiyor. Zeynep Deniz Koleksiyon’un her bir ürünü şıklığı ön planda tutmasının yanı sıra çok işlevli özellikler taşıyor. Tercih edildiğinde etek, istendiğinde elbise olabilen ürünler, hem gündüz hem gece, farklı zaman ve mekânlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Şık, rahat  ve bir o kadar da pratik tasarımlar; esnek örme kumaşlar sayesinde kullanıcısına sınırsız hareket özgürlüğü sağlıyor. İster gündüz ofiste, sokakta, yogada; ister akşam yemekte, partide…

Koleksiyonun tüm tasarım, kalıp ve dikiş çalışmaları Zeynep Deniz tarafından, özel olarak gerçekleştiriliyor. Zeynep Deniz’in tüm tasarımları tarz sahibi, özgüvenli, farklı olmayı seven, pozitif, pratik ve özgür kadınlar için aşkla yaratılıyor.